Bu reklam 10 saniye içinde otomatik olarak kapanacaktır.

İnceleme: Avea inTouch 2Geçtiğimiz yıl inTouch modelini kullanıcılarına tarifeye ek 1 TL’den başlayan fiyatlarla sunan AVEA, yeni modeli inTouch 2′yi satışa sundu. Giriş seviyesine hitap eden bu telefon, akıllı telefonlarla tanışmak isteyen kullanıcıları hedef alıyor. Bu telefon aslında ZTE‘nin Skate Pro modelinin Avea yazılımlarıyla buluşmuş hali olduğunu da hatırlatalım. İncelememe kutu içeriği ve tasarım ile başlıyorum.

in1

Kutu içeriği ve Tasarım

Avea inTouch 2 telefonunun oldukça sade bir kutu içeriği bulunuyor. Kutu içeriğinden telefonun kendisi haricinde kullanım klavuzu, şarj aleti, USB kablosu ve kulaklık çıkıyor. Kulaklık beklediğimiz gibi pek kaliteli bir kulaklık değil. Eğer telefonla müzik dinlemek istiyorsanız, yeni bir kulaklık almanız gerekebilir.

in2

Avea inTouch 2, 4 inç boyutlu TFT ekran, en kalın noktasında 10mm kalınlığa ve 130 gram ağırlığa sahip. Oldukça kompakt ve ince bir tasarıma sahip telefon, keşke biraz daha hafif olsaymış dedirtiyor. Telefonun kasası plastik malzemeden üretilmiş ancak özellikle telefonun arka plastiği alışık olduğumuz plastiklerden biraz farklı. Kadifemsi bir hissiyata sahip bu plastiğin diğer plastik malzemelere oranla dokunuş hissiyatı daha iyi diyebilirim.

in3

Telefonun orta alt kısmıda usb girişi, sol tarafında ses açma tuşu, üst tarafında ise güç tuşu ve 3.5mm kulaklık girişi bulunuyor. Telefonun arka alt kısmında dış ses hoparlörü ve arka orta kısımda Avea inTouch 2 logosu göze çarpıyor.

Sonraki Sayfa: Ekran